Top

Beton architektoniczny to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w architekturze, różnego rodzaju budynkach, zarówno w formie elewacji jak i we wnętrzu.
To co głównie przemawia za wyborem produktów z betonu dekoracyjnego jest ich ponadczasowy charakter, wyjątkowa trwałość i przystępność cenowa. Gdy dostrzeżemy zalety tego materiału z pewnością chętnie zdecydujemy się na wykorzystanie go w naszej przestrzeni. 

W dzisiejszym artykule chcemy skupić uwagę na szczególnym pomieszczeniu, jakim jest salon. W nadaniu mu odważnego i niepowtarzalnego wyglądu mogą okazać się pomocne płyty betonowe, dekoracje z betonu i betonowe parapety. Dostępność różnorodnych faktur i kolorów, pozwala na tworzenie unikalnych wnętrz, które sprawią, że zechcesz wykorzystywać beton architektoniczny w przyszłych projektach.

Przedstawiamy kolekcję inspiracji, z wykorzystaniem betonu ozdobnego ConcreAte które pokazują, jak dobrze wkomponowany materiał może urozmaicić każde pomieszczenie!

Z wielką chęcią podejmiemy się wykonania produktów z betonu architektonicznego do Twojego wymarzonego salonu! Już dziś prześlij Nam swój projekt!