Mostbet Az

Top
beton-elewacyjny-concreate

Beton architektoniczny od lat cieszy się niezmienną popularnością nie tylko dzięki niezwykłej estetyce, ale przede wszystkim powszechnemu uznaniu go za materiał nowoczesny i prestiżowy. W naszej codziennej pracy, coraz częściej przekonujemy się, że beton bez problemu można łączyć z materiałami takimi jak szkło, drewno oraz stal. Potencjał betonu architektonicznego pozwala na wykorzystanie go również w formie elewacji, która ma chronić ściany przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Płyty betonowe ConcreAte, dzięki wyjątkowej trwałości, niepalności, mrozoodporności oraz niskiej nasiąkliwości można bez wahania użyć do wykończenia elewacji.

Beton elewacyjny obecnie nie jest utożsamiany z surowością, a używany jest w projektach śmiałych, nowoczesnych, wyjątkowo gustownych, w towarzystwie doskonale dopasowanych materiałów.

Format i kolor płyt betonowych na elewację

W ConcreAte korzystamy ze sprawdzonych i uniwersalnych rozwiązań. Tworzony przez nas beton elewacyjny po odpowiedniej impregnacji specjalistyczną chemią jest gotowy na to, by zdobić zewnętrzne ściany budynków. Standardowe formaty, które Państwu oferujemy to powszechnie stosowane płyty betonowe w wymiarach 150×60 cm, 120×60 cm oraz 60×60 cm. Wiemy także, że każdy projekt jest inny, dlatego niestandardowe rozmiary płyt tworzymy na indywidualne zamówienie, dopasowane do Państwa oczekiwań. Standardowe kolory naszego betonu elewacyjnego to biel i cztery odcienie szarości, jednak nie inaczej niż w przypadku formatów, nie zamykamy się na inne barwy otrzymywane przez modyfikację masy lub samej powierzchni płyty.

System montażu płyt elewacyjnych

Płyty betonowe ConcreAte są bardzo łatwe w montażu. Proponowane i praktykowane przez nas opcje to systemy montażu:

  • na kotwach kamieniarskich, które zapewniają wyjątkową trwałość, niezawodność, szczególnie nadają się dla dużych i ciężkich elementów o grubości min. 3 cm.
  • na podkonstrukcji systemowej (przykładowo na profilach stalowych lub aluminiowych) umożliwiającej montaż płyt o mniejszych grubościach, szczególnie tych wzmacnianych włóknem szklanym.

Z wielką chęcią podejmiemy się wykonania produktów z betonu architektonicznego na elewację twojego domu! Już dziś prześlij Nam swój projekt!