Top
beton-dekoracyjny-concreate-w-projekcie

Beton  zdobył uznanie architektów i konstruktorów na całym świecie. To za co specjaliści cenią ten materiał najbardziej to przede wszystkim jego trwałość i wyjątkowa wszechstronność. Gdy zsumujemy uniwersalizm tego materiału z łatwością użycia i wspaniałym designem otrzymamy beton architektoniczny, który nie tylko skraca czas budowy, ale zdobi każde wnętrze.
Istnieje wiele korzyści wynikających z zastosowania płyt betonowych concreAte. 
Poniżej przedstawiamy tylko część z nich:

NIŻSZE KOSZTY 
Zaraz po zatwierdzeniu przez Ciebie naszej oferty przystępujemy do pracy nad twoimi płytami betonowymi. Lata doświadczenia i doskonała znajomość naszego produktu pozwalają nam na szybką realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego zamówienia. Po transporcie na wskazane przez Ciebie miejsce i dokładnej impregnacji, płyty są gotowe do montażu. Stosowanie naszych płyt betonowych pozwala na szybsze zakończenie budowy, a co za tym idzie znacząco obniża koszty.  

CZYSTA BUDOWA I WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY 
Płyty betonowe concreAte tworzone są z najwyższej jakości betonu architektonicznego w odpowiednich warunkach dla tego materiału. Produkcja betonu architektonicznego na terenie naszego warsztatu i dostawa na czas pozwala na czystszą i bezpieczniejszą budowę, a także na terminową realizację projektu.

KONTROLA
Użycie płyt betonowych concreAte pozwala na dużą kontrolę nie tylko nad samym miejscem pracy, ale także nad harmonogramem robót. Beton architektoniczny concreAte wylewany i utwardzany jest w kontrolowanym środowisku, a gotowe już płyty betonowe składowane są w naszym magazynie, w odpowiednich warunkach. Gotowe płyty betonowe to gwarancja czystszej budowy, na której prace postępują szybciej. 

ATESTY
Beton architektoniczny ConcreAte posiada atest higieniczny PZH, co oznacza, że nasze płyty nie wpływają negatywnie na zdrowie ludzi, zwierząt, a także na środowisko naturalne.  
Jesteśmy także objęci certyfikacją Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Unii Europejskiej, co oznacza, że posiadamy świadectwo rejestracji i jesteśmy zweryfikowanym producentem wysokiej jakości betonu architektonicznego.

KREATYWNE PODEJŚCIE I NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA!
Beton architektoniczny kojarzy Ci się z szarością, nudą i ciężką konstrukcją? Nic bardziej mylnego! Nasze płyty betonowe dzięki wykorzystaniu przeróżnych kruszyw, kształtów, kolorów i wykończeń mogą być ponadczasową, oryginalną i estetyczną ozdobą twojego wnętrza i elewacji! Marzą Ci się płyty z białego betonu architektonicznego? Widzisz w swoim projekcie miejsce dla betonowych blatów, parapetów i betonowych donic? W ConcreAte ogranicza nas tylko wyobraźnia!