Top
zastosowanie-betonu-dekoracyjnego-concreate

Gdzie mogę wykorzystać wasz beton architektoniczny? Czy macie go bardziej w formie płyt do wnętrz, czy elewacje też mogę z nim zrobić?

Bardzo często otrzymujemy od was takie zapytania, odpowiadamy na nie i podkreślamy, że nasz beton dekoracyjny ma nieskończenie wiele zastosowań.
Co to w takim razie oznacza? W dzisiejszych czasach miejsca, w których przebywamy mają być nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale mają przede wszystkim zachwycać swoim pięknem. 
Zanim podejmiemy decyzje jak zaaranżować daną przestrzeń, intensywnie poszukujemy wizualnych inspiracji, dobieramy styl odpowiadający naszym gustom.  
Od dłuższego czasu ogromną sympatią cieszą się style: modernistyczny, industrialny, loftowy oraz najpiękniejszy w swojej prostocie minimalizm.
Wraz z nadejściem tych trendów pojawił się i nasz beton architektoniczny- uniwersalnyponadczasowy i niezawodny.
Beton dekoracyjny doskonale prezentuje się w zestawieniu z przeróżnymi materiałami – drewnem, szkłem, tkaniną, czy stalą, ale dzięki swoim właściwościom może odgrywać główną rolę w twoim projekcie! Beton architektoniczny concreAte może być stosowany zarówno we wnętrzach mniejszych mieszkań, dużych domów, ogromnych budynków użyteczności publicznej, jak i jako elewacje, ogrodzenia, dekoracje i mała architektura. 

Z betonu ozdobnego tworzymy:
      // płyty betonowe ścienne
      // płyty betonowe elewacyjne
      // blaty betonowe do kuchni i łazienki 
      // schody z płyt betonowych
      // ogrodzenia z betonu architektonicznego
      // betonowe misy i donice
      // meble betonowe

Nasze płyty betonowe dekoracyjne sprawdzają się w każdej wersji. Dzięki możliwości barwienia w masie beton architektoniczny może osiągać dowolne kolory, które będą pasować do twojego projektu.  Modyfikowanie struktury płyt betonowych pozwala na otrzymanie różnych wersji powierzchni płyty, od gładkiej po najbardziej porowatą.
Warto zaznaczyć, że beton architektoniczny zanim zastygnie jest bardzo plastyczny. 
Oznacza to, że możemy go dowolnie formować i tworzyć z niego różnego rodzaju wzory czy wklęsłodruki. Opcja ta umożliwia wykorzystanie betonu dekoracyjnego w formie elementów ozdobnych 2D i  3D, a także ułatwia identyfikację wizualną marek, których logo można wytłoczyć właśnie w betonie.
Nie wiadomo czemu beton otrzymał łatkę materiału zimnego, który nie pasuje do wizerunku przytulnego wnętrza. Panele z betonu architektonicznego wspaniale współgrają z dobrze dobranymi dodatkami – przyjemnymi tkaninami i eleganckimi meblami.  
Jak widać beton ozdobny ma nieograniczoną pulę zastosowań, wystarczy dobry pomysł, pewna wizja na to jak go wykorzystać, aby stworzyć wspaniałe, betonowe połączenia!